Мешканців Львівщини закликають дотримуватися правил безпеки на воді

Дата: 03.08.2017 11:40

Фото без описуДепартамент з питань цивільного захисту облдержадміністрації закликає мешканців та гостей області дотримуватись правил безпеки поводження на воді під час літнього відпочинку. За прогнозом Львівського регіонального центру з  гідрометеорології протягом 3-5 серпня поточного року очікується сильна спека  - до +35-37оС. На жаль, незважаючи на роботу, яка проводиться на обласному рівні, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування на підпорядкованих адміністративних територіях спільно з власниками та орендарями водних об’єктів, на водоймах Львівщини продовжують гинути люди.

Так, з початку року станом на 3 серпня поточного року зафіксовано загибель на водоймах області 36 осіб, з них - 5 дітей.

Основними причинами загибелі на воді є:

- купання в непристосованих для цього водоймах (кар’єри, технічні водойми, меліоративні канали тощо);

- купання у нетверезому стані;

- купання у водоймах з глибоким дном осіб, які не вміють плавати;

- купання в темний час доби та купання у безлюдних місцях;

- відсутність належного контролю за поведінкою дітей на воді;

- нехтування правилами безпеки на воді, особливо на гірських ріках з швидкою течією.

Нагадуємо орендарям та власникам водних об’єктів, які використовують їх для відпочинку населення, про персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечення належної роботи відомчих рятувальних постів.