Захист прав дитини

Дата: 15.09.2017 11:39

Фото без описуСьогодні, 15 вересня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання відзначено позитивні тенденції щодо виконання батьківських обов'язків матір'ю відносно 4 дітей (на виконання рішення комісії з питань захисту прав дитини від 30.05.2017 року); прийнято рішення взяти на контроль стан виконання батьківських обов'язків матір'ю відносно малолітньої дитини; дано два дозволи на позбавлення батьківських прав матері відносно дочки та батька відносно двох дітей. Окрім цього, заслухано результати перевірки в рамках рейду “Урок” у Сколівській ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. на виконання листа Міністерства соціальної політики України від 17.08.2017 р. №16585/0/2-17-/37 “Про право дітей на виховання та проживання у сім'ї”.