Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Олег Синютка оглянув виробничі потужності підприємств Старого Яричева

Дата: 28.02.2017 11:38
Кількість переглядів: 83

У понеділок, 27 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка у с. Старий Яричів Кам'янка-Бузького району оглянув виробничі потужності підприємств "ЛембергМіт", ТОВ “КФ “Ярич”, ПП "Укрпалета", "Еліт Мілк" і ознайомився з проектом – індустріальний парк Sigma Park Yarychiv.

Компанія "ЛембергМіт" є одним із найбільших виробників м’ясної сировини в Західній Україні. За словами її директора Юрія Павича, більше ніж двадцять вітчизняних фермерських господарств по прямому контракту вирощують для компанії свинину найвищої якості. "Це підтверджено міжнародними сертифікатами, тому ми завжди можемо відстежити якість продукту протягом всього технологічного ланцюжка та з впевненістю пропонуємо нашим партнерам найкращий та найсвіжіший продукт", - наголосив керівник "ЛембергМіт".

Очільник Львівської ОДА, ознайомившись із виробничими потужностями, зауважив, що на прикладах таких підприємств як "ЛембергМіт" сьогодні спостерігається розвиток області.

Після цього Олег Синютка відвідав ТОВ “КФ “Ярич” – фабрику, що виробляє затяжне печиво та крекери. Важливо, що на підприємстві для гарантії безпеки та якості продукції впроваджено європейську систему якості, що базується на стандартах ІFS Food, які є одними із найсучасніших інструментів управління якістю.

Очільник області обговорив із керівництвом ТОВ “КФ “Ярич” перспективи розвитку виробництва та реалізації продукції, оглянув виробничі цехи, поспілкувався з працівниками про оплату та умови праці.

На ПП "Укрпалета", основним видом діяльності якого є виробництво європалетів дерев’яних та європейської тари, працює 53 спеціалісти. Для них тут облаштували роздягальні, душові, кімнату для харчування, альтанки, в яких влітку можна пообідати. Знайомлячись з ПП "Укрпалета", очільник області цікавився постачанням сировини та експортом продукції.

А під час відвідин фермерського господарства "Еліт Мілк" його керівник Руслан Панас порушив питання затвердження документації з оренди землі під майновими будівлями (корівниками, силосними ямами), виділення земель сільськогосподарського призначення для вирощування кормів (рілля та сінокоси). Слід зазначити, що на фермах "Еліт Мілк" налічується сьогодні 182 голови корів і молодняку.

Далі – сільський голова Старояричівської сільської ради Андрій Андрущенко ознайомив Олега Синютку з проектом – індустріальний парк Sigma Park Yarychiv с. Старий Яричів. Торкнулися питання поточного ремонту 5 кілометрів дороги загального користування місцевого значення Старий Яричів – Колоденці.

Олег Синютка відзначив сприяння районної та місцевої влади у розвитку підприємництва, вирішенні проблем сільських виробників Кам’янеччини.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора