Діти родин учасників АТО відвідали Львівський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер

Дата: 21.04.2017 11:37

Фото без описуУ четвер, 20 квітня, для дітей родин учасників АТО провели спортивно-пізнавальну екскурсію до Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру.

Головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа, який також свого часу як лікар перебував у зоні АТО, ознайомив дітей та їх батьків із діяльністю медичної установи, зокрема з лікувально-профілактичною та реабілітаційно-відновлювальною роботою зі спортсменами різних категорій.

Крім того, гості довідалися про специфіку професії спортивного лікаря, виміряли тиск, пульсовий режим та життєву ємність легень.

Варто зазначити, що захід відбувся з ініціативи управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, колективу Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру й підтримки Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій.