"Єднаймося, брати!"

Дата: 22.01.2018 11:36

Фото без описуВ неділю, 21 січня, в районному народному домі «Бескид» м. Сколе Фото без опису відбулись   святкові заходи  з нагоди   100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки та  99-ї річниці проголошення  Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.  Історичний екскурс  в часи УНР та ЗУНР провів голова  науково-культурологічного  товариства «Бойківщина» Теодор Витвицький. Українська патріотична музика та різдвяна коляда  звучали у виконанні    творчого колективу та вихованців Сколівської школи мистецтв. Привітав  присутніх з Днем Соборності України  та подякували за святкову програму колективу  Сколівської школи мистецтв радник голови  районної ради Олексій Тренич.  Завершились урочистості спільним  виконанням  духовного гімну "Боже великий, єдиний, нам Україну храни".