Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Львівський обласний центр зайнятості у червні пропонує 5,2 тисячі вакансій

Дата: 16.06.2017 11:36
Кількість переглядів: 164

Фото без описуНа початку червня у міських та районних центрах зайнятості Львівщини зареєстровано 16,4 тис безробітних, яким пропонується 5,2 тис вакансій. Відтак за одне робоче місце змагаються 3 особи.

«За п’ять місяців цього року нам вдалося працевлаштувати 23,9 тис.осіб, що на 4,8 тис. більше ніж в аналогічному періоді торік, – розповіла в. о. директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук. – Понад третину з них (8,2 тис.) становили безробітні, а решта осіб були забезпечені місцем праці до набуття статусу безробітного. Завдяки механізму компенсації працедавцям витрат зі сплати єдиного соціального внеску до трудової діяльності повернулися 692 безробітних, ще 80 – започаткували власну справу, отримавши стартовий капітал у вигляді одноразової виплати допомоги з безробіття».

Професійне навчання, перенавчання, підвищення кваліфікації отримали  5,6 тис мешканців Львівщини, з котрих 85,7 % вже поповнили трудові колективи. Програмою ваучеризації скористалися 6 осіб віком понад 45 років.

Загалом, упродовж січня-травня комплекс соціальних послуг із працевлаштування отримали 33, 2 тис. мешканців області, на 9,8 тис. одиниць збільшилося число задекларованих працедавцями вакансій.

Нагадаємо, що у Львівській області реалізовується пілотний проект щодо залучення до роботи членів малозабезпечених родин і вимушено переміщених осіб. Експеримент передбачає не тільки працевлаштування як на постійній, так і тимчасовій основі тих, хто перебуває у стані бідності, але й підтримку їхніх підприємницьких ініціатив. Майбутнім бізнесменам надаватиметься поворотна безвідсоткова фінансова допомога для закупівлі обладнання та витратних матеріалів для організації власної справи, максимальний розмір якої становить майже 64 тис. грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора