Пошук

На г. Тростян відбувся Чемпіонат Львівської області з гірськолижного спорту

Дата: 08.02.2018 11:34
Кількість переглядів: 587

Фото без опису З 05  по 07 лютого 2018 року на схилах  гори  Тростян (смт. Славське)  юні лижники змагались  на  Чемпіонаті  Львівської області з гірськолижного спорту. Понад 80 спортсменів  з м. Львова («Евеленч», СДЮСШОР «Динамо»)  та Сколівського  району (Сколівська районна ДЮСШ)  демонстрували   свою  спортивну майстерність   у двох гірськолижних дисциплінах:  слаломі та слаломі-гіганті. Досить  високі результати в змаганнях   показали спортсмени Сколівської районної ДЮСШ.

Так,  серед дорослих,  Паль Соломія  посіла ІІ місце у слаломі та ІІІ місце – у слаломі-гіганті,  а   у категорії юніорів    Соломія  стала  чемпіонкою у слаломі та посіла ІІ місце у слаломі-гіганті.

Фото без описуУ віковій категорії юнаків та дівчат  необхідно  відзначити  славчанина Пацагана  Олександра, який стан абсолютним чемпіоном, тобто виборов  першість  як у слаломі, так і в слаломі-гіганті.