Зустріч з учасниками АТО в с.Корчин: «Повертайся живим»!

Переглядів: 155

Нещодавно   в бібліотеці-філії с.Корчин відбувся  вечір-зустріч з воїнами АТО. Участь в заході  взяли учнівська молодь, односельці, воїни АТО:  Данилович Василь, Лесишин Дмитро-Василь та Мелень Тарас. Ведучі заходу:  Ставникович Богданна та Янко Христина,  вірші для воїнів АТО читали: Рогова Вікторія та Яворський Богдан.  Кожен з воїнів коротко розповів про бойовий шлях,  про місце дислокації. Бібліотекар Галина Миколаївна розказала про воїнів свого села, які знаходяться на передовій, побажала повернутися живими. Подякувала захисникам, які прийшли на зустріч та вручила Подяки та квіти. Лесишин Василь подякував дітям, бібліотекарю та всім присутнім за проведену зустріч, про те, що ми про них пам’ятаємо.