Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Взаємодія задля перемоги»: у Львівській ОДА навчають залучати ресурси для проектів

Дата: 29.05.2017 11:32
Кількість переглядів: 148

Фото без описуУ п’ятницю, 26 травня, у Львівській ОДА 28 представників райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад та громадських організацій взяли участь у другому семінарі третього модуля навчань «Взаємодія задля перемоги!» на тему «Актуальні можливості залучення ресурсів для реалізації проектів».

За словами директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Поліни Лі, на даному етапі модульної навчальної програми представники районів та громад ознайомились із питанням залучення ресурсів на впровадження проектів, а саме з інструментами та актуальними конкурсами.

Під час навчання учасники мали змогу ширше розкрити питання бюджетування при підготовці проекту: статті витрат та джерела наповнення. На завершення даного етапу модульної навчальної програми представили результати напрацювань команд із підготовки логіко-структурної матриці проекту.

Варто додати, що у квітні-травні 2017 року вже провели чотири семінари перших двох модулів навчань-тренінгів, що мають на меті підготовку та подання проектів.

Варто зазначити, що організатором семінарів є департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА, тренери – голова ГО «Центр громадянських ініціатив» Віталій Загайний та координатор проектів ГО «Центр громадянських ініціатив» Юлія Рудюк.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора