Цьогоріч 28 дітей-сиріт та осіб з їх числа отримають квартири за кошти державного бюджету

Дата: 06.12.2018 11:29

Фото без описуЦьогоріч  28 дітей-сиріт та осіб з їх числа отримають 21 квартиру за кошти державного бюджету. Про це йшлося сьогодні під час селекторної наради під головуванням заступника Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Олександри Чуркіної.

Участь у нараді також взяли Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Лев Парцхаладзе, представник  Комітету з питань сімї молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України Юрій Молоканов.

У межах наради наголосила на важливості використання субвенції з державного бюджету у повному обсязі.

Зазначимо, цьогоріч в області планують розпочати будівництво малого групового будинку у с. Бірки Яворівського району за кошти субвенції.