Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Запуск вітрових, сонячних станцій та малої гідроелектростанції, - пріоритети роботи департаменту ПЕК у 2017 р

Дата: 19.01.2017 11:29
Кількість переглядів: 275

Фото без описуЗапуск 3 вітрових електричних станцій, 2 сонячних електричних станцій, 100 дахових сонячних електростанцій та малої гідроелектростанції – на цьому буде зосереджена робота департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження ЛОДА у 2017 році. Про це йшлося сьогодні, 18 січня, під час стратегічної сесії.

За результатами обговорення з провідними експертами галузі, керівниками  профільних підприємств та представниками громадськості визначенні основні стратегічні цілі та напрями роботи департаменту.

 За словами директора департаменту Михайла Мельника, робота департаменту цього річ буде зосереджена на введенні в експлуатацію нових потужностей альтернативної та відновлювальної енергетики. "Планується запустити 3 вітрові електричні станції – загальною потужністю 69,4 МВт, 2 сонячні електричні станції – загальною потужністю 63 МВт, 100 дахових сонячних електростанцій малої потужності – загальною потужністю 7 МВт., малу гідроелектростанцію – потужністю 360кВт", - повідомив посадовець.

У галузі енергозбереження основні акценти будуть зосереджені на популяризації енергозбереження, координації діяльності органів місцевого самоврядування, підвищенні енергоефективності у побуті, комплексної термомодернізації бюджетних закладів.

"Очікується, що за рахунок "Програми енергозбереження для населення Львівщини на 2017 – 2020 роки" у 2017 році 7500 домогосподарств здійснять заходи підвищення енергоефективності", - розповів Михайло Мельник. 

Крім того, планується проведення комплексної термомодернцізації 18 об’єктів та часткової – 25 об’єктів бюджетної галузі. Економія в перерахунку на природний газ складе – 1250 тис м куб.

Як повідомив очільник департаменту, також заплановано залучити 15 млн грн приватних інвестицій на умовах енергосервісу в термомодернізацію та виконання заходів з підвищення енергоефективності в бюджетних установах області.

У 2017 році буде продовжено роботу з охоплення системою щоденного енергомоніторингу 2000 установ бюджетної галузі області та запровадження систем енергоменеджменту.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора