Торік у Пустомитівському районі відремонтували 70 об’єктів соціальної сфери

Дата: 26.01.2017 11:29

Фото без описуТорік будівництво, реконструкція та капітальні ремонти на суму 86 млн 739 тис грн охопили 70 об’єктів соціальної сфери Пустомитівського району. Про це сьогодні, 25 січня, під час свого публічного звіту перед громадою розповів голова Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Говенко.

За словами голови РДА, серед найбільших об’єктів – добудова загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на 250 учнів в с. Верхня Білка. Освоєно 5 млн 420 тис грн, з них кошти  ДФРР – 2 млн грн, субвенція з державного бюджету – 2 млн 802 тис грн,  місцевий бюджет – 618 тис грн. У 2016 році також збудували другий корпус Гамаліївської ЗОШ по вул. Грушевського в с. Гамаліївка. Освоєно 6 млн 956 тис грн, з них кошти ДФРР – 2 млн грн, місцевий бюджет – 4 млн 956 тис грн.

Минулого року провели реконструкцію ЗОШ I-III ступеня на 180 учнів в с. Годовиця. Освоєно 2 млн грн, з них кошти ДФРР – 1 млн 800 тис грн, місцевий бюджет – 200 тис грн. Реконструювали також дитячий садочок на 50 місць в с. Милятичі. Освоєно 2 млн 200 тис грн, з них кошти ДФРР – 1 млн 980 тис грн, місцевий бюджет – 220 тис грн. Провели реконструкцію дитячого навчального закладу "Сонечко" в с. Звенигород на загальну суму 3 млн грн, з яких кошти ДФРР – 2 млн 500 тис грн, місцевий бюджет – 500 тис грн. У 2016 році також реконструювали ЗОШ №1 на вул. Мазепи, 2 в с.Зимна Вода. Освоєно 2 млн 656 тис грн, з них кошти ДФРР – 2 млн грн, субвенція з державного бюджету – 198 тис грн, місцевий бюджет – 458 тис грн.

Окрім того, за словами Володимира Говенка, у 2016 році на Пустомитівщині реалізували низку мікропроектів, зокрема  провели капітальний ремонт приміщень та впровадили енергозберігаючі заходи  у народному домі  с. Шоломинь  на загальну суму 198 тис грн,  капітальний ремонт Звенигородської ЗОШ І-ІІІ ступенів в с. Звенигород на суму 180 тис грн, замінили вікна у Зимноводівській ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів на 246 тис грн, провели капітальний ремонт ДНЗ с. Лапаївка на суму 194 тис грн.

Голова Пустомитівської РДА також поділився планами на 2017 рік, серед яких проведення капітального ремонту народних домів в селах Жирівка, Звенигород, Відники, Шоломинь, реконструкція зовнішнього освітлення по вул. Хмельницького, Шевченка  та Сонячна в селі Підгірне, капітальний ремонт вул. Героїв УПА в с. Підсоснів, поточний ремонт вул. Сонячна в с. Городиславичі, будівництво зовнішнього освітлення вулиць у с. Гаї, капітальний ремонт амбулаторії сімейного лікаря в с.Миколаїв, капітальний ремонт будівлі Гаївської Загальноосвітньої школи І ступеня тощо.