«Квітковий вернісаж-2017» , присвячений учасникам АТО, у Росохацькій ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 179

21 вересня у  Росохацькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулась  виставка квітів та декоративних композицій з природного матеріалу «Квітковий вернісаж-2017», присвячена учасникам АТО. У виставці взяли участь учні всіх класів. Були представлені композиції, виготовлені не лише з квітів, а й з овочів, фруктів.  Виставка квітів покликана показати любов до рідного краю, гордість за український народ і те, наскільки важливий мир для всіх українців, які прагнуть будувати своє майбутнє в єдиній Україні. Мета виставки: виховати в учнів національно-патріотичну свідомість і розуміння краси рідного краю та гордість за нього.

Школярі завзято укладали кожну квіточку та рослинку у власні композиції, терпляче втілюючи задуману ідею. Зрештою, представлення краси та гармонії у квітах вийшло яскравим і незабутнім для юних патріотів.

Усі роботи створили неймовірну красу, якою милувалися учні, батьки і вчителі школи. Усі з цікавістю роздивлялися і коментували композиції.