Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Молодь ознайомлять з традиціями українських етнічних груп

Дата: 27.04.2017 11:20
Кількість переглядів: 186

Фото без опису Упродовж 30 квітня- 2 травня в селищі Мокре Сяноцького повіту Підкарпатського воєводства Республіки Польща, МГО «Вирій» спільно з громадою села проведуть етновишкіл «Традиції святкування Великодня в культурі надсянців, бойків і лемків».

Основна мета заходу - сприяння інтеграції молодих українців з України та Польщі, поглиблення знань про традиції святкування Великодня серед різних українських етнографічних груп.

Організатори підготують та проведуть серію тематичних майстер-класів з писанкарства, народного малярства, серію пізнавальних гутірок про історію, культуру та традиції українців, які заселяли ті терени.

Вечірня програма передбачає ознайомлення із локальним фольклором, вивчення традиційних пісень.

Маршрут пролягатиме через містечко Перемишль, планується відвідати з екскурсією Український народний дім, поспілкуватися з українцями в Польщі, які займаються його розбудовою. Основна частина вишколу пройде у лемківському селищі Мокре.

Упродовж двох дні учасники спілкуватимуться з місцевими мешканцями. Також планується відвідати музей бойківської культури у селі Мичків.

Вишкіл відбудеться за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора