Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Засідала комісія з питань легалізації

Переглядів: 384

У середу, 15 березня,  заступник голови райдержадміністрації  Василь Білинець провів  засідання районної робочої групи  з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

Під час  засідання  заслухано  суб’єктів господарювання щодо підвищення ними рівня мінімальної заробітної плати та легалізації найманої праці, а також про обстеження  та проведення інформаційно–роз’яснювальної роботи з суб’єктами підприємницької діяльності, які орендують торгові павільйони  в м.Сколе (м-н Незалежності, 10, приміщення «Універмаг»).

 Керівники  запрошених підприємств повідомили про проведену роботу щодо працевлаштування найманих працівників, зокрема, ПП «Скіфи» -   працевлаштувало 14 осіб, ФОП Онищенко Н Я. - 1 особу  продавця магазину продовольчих товарів с.Волосянка, ФОП Місарош М.М. зобов’язався до 01.04. 2017 р. працевлаштувати 1 працівника.

Відтак вирішили рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності дотримуватись норм трудового законодавства в частині оплати праці та легалізації найманої праці.« повернутися до списку новин