Звернення Президента України з нагоди Дня матері

Дата: 14.05.2018 11:19

Фото без опису Дорогі матері! Від щирого серця вітаю вас з прекрасним, осяяним і зігрітим найвищими почуттями, святом – Днем матері. Мати – це чарівне слово таїть в собі велич добра, любові і теплих спогадів. Немає на землі людини ближче й дорожче, ніж мама. Вона – берегиня родинного затишку та гармонії.

Вирушаючи у далекі життєві мандри, ми беремо з собою пам'ять про зворушливу мамину колискову, ніжність материнських рук та тендітну постать, що напутньо зоріє від рідного порога. У тому, як і ким ми виростаємо, чого досягаємо у житті та що прагнемо передавати вже своїм дітям, ми дякуємо нашим мамам за їх неустанні клопоти і недоспані ночі, за те, що наші радощі й тривоги вони переживали більше від нас самих.

Щоденні щирі материнські молитви допомагають сьогодні вистояти нашим захисникам на Сході України та зберігають віру у кращий завтрашній день. Нехай Господь почує ваші молитви та винагородить вас та ваші сім’ї здоров’ям, Божим благословенням, а нашій державі дарує мир.

Бажаю вам невичерпного джерела життєвої енергії, родинного благополуччя, щастя й добра на довгі літа.