Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Зашкові завершився вишкільний табір для молоді

Дата: 06.07.2017 11:15
Кількість переглядів: 174

Громадська організація «Юнацтво» за сприяння відділу молодіжної політики департаменту внутрішньої та інформаційної політики ЛОДА провели вишкільний табір для молоді.

Цього разу він відбувався в с.Зашків Жовківського району, де народився полковник Армії УНР, голова Проводу українських націоналістів, перший голова ОУН, один з ідеологів українського націоналізму – Євген Коновалець.

Цей захід став традиційним, адже відбувається уже четвертий рік поспіль. Щорічно на вишкіл приїздять учасники з різних куточків Львівщини. Цього разу зі загального числа таборовиків виділялися дві групи  - це діти учасників бойових дій на Сході країни, та учасники табору «Комбатант 2017».

Навчання для учасників табору проводили учасники АТО з батальйону «Айдар», Спілка учасників бойових дій «Асоціації комбатантів», Організація T-Helpers, Центр військово-патріотичного виховання Самооборони "Галичина".

Прибувши на місце таборування, присутні розбили табір, облаштувавши усі необхідні елементи для життя на природі.

У межах вишкільного табору, учасники відвідали музей Євгена Коновальця та могили батьків провідника. Також ознайомилися  з географічними особливостями сіл Зашкова і Завадова, з метою використання набутих знань для оборони. Таборовиків навчали військовому мистецтву та наданню першої медичної допомоги в бою.

Опісля, з присутніми обговорили питання важливості сортувати сміття. Вмотивована молодь вирішила не тільки сортувала власне сміття, а провела екологічну акцію і прибрала територію навколо табору. Пізніше, сортоване сміття в загальній масі 66 кг. (30 кг – скла, 20 кг– пластику, 15 кг – металу, 1 кг– алюмінію), здали на вторинну переробку, а виручені кошти передадуть на підтримку бійців АТО.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора