Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Студенти Академії лідерства долучаються до реалізації проектів департаментів Львівської ОДА

Дата: 24.04.2017 11:12
Кількість переглядів: 163

Від сьогодні студентів львівського відділення Академії лідерства долучають до роботи департаментів Львівської ОДА. Протягом двох тижнів у межах стажування вони братимуть участь у відрядженнях, нарадах та реалізації різноманітних проектів.

Знайомство найкращих студентів Львівської академії лідерства та очільників профільних департаментів Львівської ОДА відбулося сьогодні, 24 квітня.

"Я переконаний, що студенти Української академії лідерства — це майбутнє нашої країни, які завдяки своїм здібностям, потенціалу та роботі сприятимуть розвитку України у майбутньому, - наголосив голова ОДА Олег Синютка. - Тому бажаю вам почерпнути для себе важливий досвід та поділитися із нами своїм баченням та цікавими ідеями".

Студентів зі всієї України, зокрема долучатимуть до роботи департаментів у таких сферах: культури, туризму, спорту, економіки, архітектури, агропромисловго комплексу та освіти.

Очільники департаментів протягом двох місяців ділитимуться досвідом зі студентами, а ті зі свого боку мають можливість реалізовувати свої ідеї.

Нагадаємо, в Україні діє 5 Академій лідерства. Відкриття Української академії лідерства на Львівщині відбулось 29 жовтня 2016 року у смт. Брюховичі. У Львівському відділенні навчається 40 найкращих випускників шкіл з 18 областей України. Протягом десяти місяців студенти відвідують нестандартні та цікаві лекції відомих особистостей, займаються спортом, волонтерством, мандрують Україною тощо. Усе задля того, аби стати успішними лідерами у майбутньому.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора