Діти із Роздільського інтернату отримали паски до Великоднього столу

Дата: 14.04.2017 11:09

Фото без описуНапередодні великодніх свят працівники департаменту соціального захисту населення відвідали Роздільський дитячий будинок-інтернат та Обласний центр соціальної реабілітації для дітей з особливими потребами «Сонечко». Діточок, які перебувають у закладах, символічно привітали із прийдешнім Великоднем та подарували паски до святкового столу.

У Роздільському дитячому будинку-інтернаті мешкають 80 хлопців з особливими потребами. Це заклад ІІ-ІІІ профілю, вихованці дитбудинку мають помірну або глибоку розумову відсталість або психічні розлади. Більшість вихованців можуть самостійно пересуватись і обслуговуватись.

В Обласному центрі соціальної реабілітації дітей з особливими потребами «Сонечко», що у місті Стебнику, проходять реабілітацію 22 дітей з особливими потребами.