На Львівщині визначили переможців конкурсу з безпеки дорожнього руху

Дата: 24.04.2017 11:08

Фото без описуДнями на Львівщині визначили переможців творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху». У  мистецьких змаганнях взяли участь діти різного віку з майже усіх районів області.

"Конкурс на краще знання правил дорожнього руху відбувається щороку, - зазначив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис. - Цьогоріч переможців визначали у трьох вікових категоріях: діти від 5 до 9 років, школярі від 10-ти до 13-ти, а також старша група – автори робіт, віком від 14 до 17 років".

За його словами, кращі роботи юних митців із Львівщини братимуть участь у Всеукраїнському етапі творчого конкурсу "Молоде покоління за безпеку дорожнього руху", що відбувається щороку в Києві.

Своє бачення безпеки на дорозі діти втілювали у малюнках, вишивці, аплікації та інших творах декоративно-прикладного мистецтва.