Виступ агітбригада «Світлофор» Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 246

«Ти признайся мені, чи вже правила знаєш? Чи їх знаєш усіх І про них пам’ятаєш», - з такими  словами розпочала свій виступ агітбригада «Світлофор» Верхньосиньовидненської ЗОШ І-ІІІ ст. перед учнями та вчителями школи. За мету свого виступу учасники агітбригади взяли: поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, повторення навичок поведінки на дорозі. Агітбригада у цікавій та дотепній формі повторили з учнями правила дорожнього руху, правила пішоходів. Дуже цікаво вони розшифрували назву своєї агітбригади: слово «Світлофор» складається з двох частин: «світло» і «фор». «Світло» це всім зрозуміло, а «форм» від грецького слова «форос», що означає «носій». А разом – «носій світла». Отже, і всі учасники агітбригади є носіями світла і добра. Агітбригада закінчила свій виступ віршами:

Перед школою завжди

Має знак висіти

Попереджує він всіх

«Обережно! Діти!»

Хоч маленький знак дорожній

Він стоїть не просто так

Будьте діти обережні

Поважайте кожен знак!