Львівщина отримала 1,6 млн грн субвенції на виплату допомоги дітям-сиротам

Дата: 24.03.2017 11:05

У березні Львівська область отримала черговий транш субвенції з державного бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом "гроші ходять за дитиною" у сумі 1 млн 600 тис грн.

Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

"Отримані кошти вже скерували з обласного міським і районним бюджетам для використання за цільовим призначенням", - зазначив Володимир Лис.

За його словами, загалом упродовж січня-березня 2017 року Львівщина отримала таку соціальну допомогу в сумі 4,8 млн грн.