![? ?µ?·???»?????°?? ???????????? ?·???±???°?¶?µ???? ?·?° ?·?°?????????? "???°???????????? ?????????????°?????? ?· ?????µ?? ???µ???????°"](https://vrda.gov.ua/wp-content/uploads/2015/06/5371-650x400.jpg)
Шановні медичні працівники !
Районна державна адміністрація щиро вітає Вас з нагоди професійного свята.
Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за вашу благородну працю.Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини.А тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших.Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта,гуманність благородність і професіоналізм.
Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я за сумлінну та невтомну працю.Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям.Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. Міцного здоров’я,благополуччя і добра вам та родинам!
|