Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Науковці з Китаю і Львівщини проводитимуть спільні дослідження

Дата: 06.06.2017 11:02
Кількість переглядів: 170

Фото без описуПромотури для китайських журналістів та молодих вчених, обмін студентами і науковими напрацюваннями – про це говорили перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський та китайські науковці, які спеціалізуються на дослідженні історії України від ранньослов’янських часів.

Представники Академії суспільних наук Китайської Народної Республіки Чжан Хун, Бай Шіаохон та університету провінції Хейлунцзян Джін Хуйшін прибули на Львівщину для встановлення контактів із керівництвом Львівського національного університету імені Івана Франка. У подальшому планується проведення спільних досліджень та освітніх обмінів.

Ростислав Замлинський, звертаючись до гостей, зауважив, що науковці двох країн повинні спільно працювати над розробкою різноманітних досліджень, зокрема вивченням історичних зв’язків між Україною і Китаєм.

Перший заступник голови облдержадміністрації запросив головних редакторів науково-дослідних видань Китаю та молодих вчених, що вивчають Україну, відвідати Львівщину з промоційним туром. Крім того, сторони обговорили можливість обміну мистецькими колективами.

Китайські гості запевнили, що популяризуватимуть Україну, зокрема Львівщину на теренах своєї держави, публікуючи у ЗМІ статті та фотоілюстрації про нашу область.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 / 3
 
 
 
 
 

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора