Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На потреби області – майже 80 млн грн

Дата: 18.04.2017 10:58
Кількість переглядів: 149

Фото без описуМинулого тижня з обласного бюджету для забезпечення соціальних потреб населення та належного функціонування бюджетних установ профінансували 77,7 млн грн. Із цих коштів найбільше скерували на виплату зарплати працівникам обласних бюджетних установ – 59,6 млн грн.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, решту коштів було спрямовано на придбання медикаментів – 3,1 млн грн, продуктів харчування – 1,5 млн грн, оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 5,9 млн грн, придбання канцелярських, господарських товарів, надання послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2,8 млн грн, виплату стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації –  0,7 млн грн та проведення інших видатків на  0,7 млн грн.

У межах реалізації обласних програм виділено 3,4 млн грн, з них на: виплату одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області – 0,8 млн грн, відшкодування відсотків за кредитами отриманими населенням на заходи з енергозбереження – 1,8 млн грн, сприяння діяльності телебачення і радіомовлення - 0,4 млн грн.

Із резервного фонду обласного бюджету Львівської області виділено обласному бюджету Донецької області кошти в сумі 0,5 млн грн для надання матеріальної допомоги постраждалим мешканцям м. Авдіївка Донецької області.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора