На потреби Львівщини – понад 60 млн грн

Дата: 27.02.2017 10:58

Упродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів Фото без описупрофінансували 62,8 млн грн. Із них – 41,6 млн грн спрямували на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської облдержадміністрації.

Окрім цього, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв скерували – 14,6 млн грн, на придбання медикаментів – 1,4 млн грн, на продукти харчування – 1,2 млн грн та на інші видатки – 0,7 млн грн.

За словами директора департаменту Олега Демківа, на реалізацію обласної програми "Забезпечення дітей-інвалідів та дітей з важкими інтоксикаціями – медичними препаратами, виробами медичного призначення та дезіноксикаційною  терапією" виділили – 2,1 млн грн., а на "Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні" – 1,2 млн грн.