Центри реабілітації на Львівщини можуть стати комплексними

Дата: 24.03.2017 10:55
Кількість переглядів: 70

Під час робочої зустрічі на базі  центру соціальної реабілітації «Сонечко» працівники центрів реабілітації області обговорили можливість перепрофілювання таких центрів на комплексні. Адже лише так можна  поступово інтегрувати у суспільство людей із інтелектуальними порушеннями, а також зменшити кількість тих дітей, які потрапляють до будинків-інтернатів.

Основне нововведення : послуги у таких комплексних центрах зможуть отримати не лише діти з інвалідністю, але й повнолітні, що мають фізичні та психічні порушення.

Варто зазначити, що Львівський міський центр соціальної реабілітації «Джерело» уже перейшов на таку модель, а зараз в процесі переходу Львівський обласний центр соціальної реабілітації для дітей «Сонечко» (м. Стебник).

Довідково: загалом в області функціонує 10 центрів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю.