Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Канадські благодійники передали медичне обладнання на понад 10 млн гривень

Дата: 20.06.2017 10:53
Кількість переглядів: 140

Фото без описуВісім надсучасних спеціалізованих приладів, більшості з яких немає в медичних закладах Львова і Львівської області, відтепер використовуватимуться  в щоденній роботі нейрохірургічного відділення.

Нейрохірургічне відділення міської дитячої клінічної лікарні отримало від канадських меценатів українського походження медичне обладнання, загальною вартістю понад 10 мільйонів гривень.

Таке обладнання дасть змогу укомплектувати операційні на рівні передових світових клінік та дозволить виконувати надскладні операції дітям з мінімальним травматизмом та надавати максимально якісну допомогу. Тепер діти будуть легше переносити операції та швидше повертатися до звичного життя.

«Нашою метою є допомогти дітям пізнати світ краще. Ми хочемо дати таку можливість всім дітям, незалежно від місця їх проживання. І ми дуже горді, що ці добровільні пожертви  зможуть внести такі великі зміни, покращити якість життя українців, допомогти їм рухатися далі», - зазначив Тед Джерард, виконавчий директор Фундації SickKids (Канада).

Джеймс Темертей, голова доброчинної Фундації Temerty (Канада) наголосив, що завдяки цій допомозі українці зможуть робити операції тут, в Україні, а не шукатимуть  допомогу за кордоном. «Сподіваюся, що це буде приклад також для українських інституцій, щоб вони зрозуміли цю культуру філантропії», - додав він.

«Ми дуже вдячні за таке сучасне обладнання, яке є унікальним не тільки для нашого регіону, але й для держави в цілому. Завдяки людям доброї волі, сім’ї Темертеїв з Канади та співпраці з SickKids Hospital  тепер маємо його тут. Дякую усім за цей подарунок, за допомогу і дітям, і лікарям»,- зазначив Ростислав Замлинський, перший заступник голови Львівської ОДА.

Серед важливого обладнання вдалося отримати апарат, за допомогою якого визначають глибину наркозу; спеціальний мікроскоп, що дозволить покращити мікрохірургічні втручання; особливий УЗД апарат, спеціально створений для операцій на головному та спинному мозку.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора