Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

«Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці»: реєстрацію на Форум відкрито

Дата: 30.05.2018 10:51
Кількість переглядів: 746

Фото без опису8 червня у м. Львові в межах ініціативи «Український пакт заради молоді-2020» відбудеться Форум «Бізнес-молодь: ефект wow від співпраці». Організатори - Міністерство молоді та спорту України, Центр «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення. Захід відбудеться за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, Львівського обласного молодіжного центру. Форум об’єднає молодь Львівщини та представників провідних компаній України. Мета заходу – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни.

В межах Форуму учасники матимуть змогу:

  • отримати практичні рекомендації з побудови кар’єри;
  • розвинути навички та власний networking;
  • взяти участь у розробціі WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у вашому регіоні;
  • зробити власний внесок у розробку Національного плану дій щодо зайнятості молоді.

За результатами Форуму кожен учасник зможе взяти участь у конкурсі Career Challenge та виграти корисні призи від ініціативи Пакту заради молоді-2020. Зареєструватися за посиланням потрібно до 3 червня 2018 року включно. Вік учасників 18-25 років.

На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та вмотивованих представників молоді Львівщини. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 5 травня 2018 року.  Участь у Форумі безкоштовна. Для учасників з Львівської області організатори відшкодовують витрати на проїзд до Львова.

Контактна особа: Тарас Деркач, Центр «Розвиток КСВ», td@csr-ukraine.org, (044) 292 02 48

Довідково:

Український Пакт заради молоді-2020 – це продовження загальноєвропейської ініціативи щодо вирішення проблем працевлаштування молоді. Підписуючи документ, топ-менеджери компаній зобов’язалися сприяти створенню мінімум 300 партнерств між бізнесом та освітнім сектором і забезпечити 10000 місць для стажування та першої роботи молоді до 2020 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора