Захист прав дитини

Дата: 27.07.2018 10:51

Фото без описуАктуальні питання захисту прав дітей обговорено сьогодні, 27 липня, під час засідання комісії з питань захисту прав дитини, яку провів заступник  голови райдержадміністрації Василь Білинець. Зокрема,  розглянуто  лист дирекції Сколівської ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.  щодо влаштування  двох дітей,  позбавлених батьківського піклування; дано дозвіл на позбавлення батьківських прав  батьків відносно їх  малолітнього сина, для надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, оскільки він залишений батьківського піклування. Також  надано дозвіл  на дарування земельної ділянки  малолітньому сину з наданням права підпису батьку дитини. Окрім цього,  заслухано звіт про стан виховання, утримання і розвитку дитини, яка виховується у прийомній  сім’ї   в смт.Славське.