Сколівська районна державна адміністрація
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про стан готовності ЖКГ, освіти, культури та медицини до опалювального періоду йшлося під час засідання комісії

Дата: 09.10.2017 10:49
Кількість переглядів: 466

 У п'ятницю, 06 жовтня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича відбулось засідання комісії по підготовці житлового фонду комунального господарства, закладів освіти, культури, охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 рр. з питань завершення робіт з підготовки до опалювального сезону 2017/18 років та підписання паспортів готовності житлового фонду. Ярослав Лепісевич наголосив на необхідності завершення робіт по підготовці до опалювального сезону 2017/18 рр. та підписання паспортів готовності житлового фонду. Керівники установ та служб прозвітували про готовність до опалювального сезону 2017/18 років. За результатами засідання вирішено:

- начальнику відділу освіти райдержадміністрації забезпечити готовність теплового господарства, а саме всіх шкільних котелень до роботи в осінньо-зимовий період.

- відділу розвитку інфраструктури, ЖКГ та капітального будівництва направити листа в Сколівську міську раду з вимогою терміново вжити заходів щодо підготовки житлового фонду, який є на балансі комунального підприємства Сколівської міської ради.

- Директору КП «Сколівське ВКГ» терміново інформувати жителів будинків про необхідність подачі в Сколівську дільницю Стрийського УЕГГ актів готовності димових та вентиляційних каналів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора