Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Туристичний продукт Львівщини представлятимуть в Китаї

Дата: 16.03.2017 10:48
Кількість переглядів: 156

У червні цього року Львівщина вдруге прийматиме делегацію китайських туроператорів для подальшого продажу туристичного продукту області на ринок Китаю. Про це вчора, 14 березня, домовились на форумі туроператорів-членів Асоціації індустрії гостинності України «Україна-Китай» в Києві - повідомили в управлінні туризму та курортів Львівської облдержадміністрації.

«Основною метою цієї бізнес-зустрічі був пошук партнерських відносин з Китаєм. Вдалося напрацювати нові зв’язки із низкою туристичних агентств та операторів. Відтак вже цього літа до нас на Львівщину приїдуть туроператори з Китаю, які готові відкривати для себе такий туристичний продукт, як Львівщина. Китайці зацікавлені в якісні інфраструктурі та оздоровницях Львівської області. До того ж, це була чудова нагода обговорити усі тренди цьогорічного туристичного ринку й перейняти досвід по залученню нових потоків від наших київських колег», - зазначила Наталія Табака, начальник управління туризму та курортів ЛОДА.

Вона також зазначила, що воркшоп Асоціації Гостинності включав роботу над формуванням нового туристичного продукту та визначення країни-партнера для подальшої співпраці. Також відбулась скайп-конференція з «Українським домом» у Пекіні та представниками туроператорів країн Європи, що вже мали досвід прийняття туристичних груп з Китаю. Відтак по завершенню форуму туроператорів учасники підписанням меморандуму про співпрацю.

До слова, форум туроператорів-членів Асоціації індустрії гостинності України «Україна-Китай» - це туристичний воркшоп для туроператорів та турагентів, де разом із туристичним активом основних туристичних регіонів України є можливість отримати понад 100 туристичних продуктів для мандрівників країною, обмінятися актуальною інформацією про тренди туристичного ринку та укласти взаємовигідні угоди про співпрацю. У цьогорічному форумі взяло участь 20 українських туроператорів, Авіакомпанія МАУ, Асоціація гідів України, Україно-китайська ГО "Сілк Лінк", Видання China Xinhua News,  Китайська діаспора в Україні, ГО "Асоціація Китаєзнавців", а також туроператори з Китаю.

 Представники управління туризму та курортів – стали єдиними учасниками заходу не зі сфери бізнесу. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора