На Стрийщині власним житлом забезпечили трьох дітей-сиріт

Дата: 03.02.2017 10:47

Фото без описуУ 2016 році на Стрийщині для 3-х дітей-сиріт придбали помешкання. Про це розповів голова Стрийської РДА Василь Зубрицький під час свого публічного звіту перед громадою сьогодні, 2 лютого.

Зокрема, придбали житловий будинок та земельну ділянку у с. Олексичі для  2-х осіб з числа дітей-сиріт вартістю майже у 350 тис грн. Також придбано квартиру у с. Загірне для особи з числа дітей-сиріт вартістю понад 355 тис грн.

Найближчим часом на Стрийщині планують забезпечити власним житлом ще двох дітей-сиріт.

Голова РДА зазначив, що станом на 1 січня 2017 року на обліку у службі в справах дітей перебуває 35 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 18 мають статус  дитини-сироти,  17 – діти, позбавлені батьківського піклування.