Завершено І етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей»

Дата: 25.04.2017 10:46

Фото без опису  У п’ятницю,   21 квітня, на базі Сколівського відділення Стрийської ОДПІ було підведено підсумки та визначено переможців І (районного) етапу конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей». Конкурс дає змогу великій кількості дітей ознайомитися з основними положеннями податкового законодавства, сприяє формуванню високої податкової культури та вихованню економічної грамотності серед молоді. А також допомагає реалізувати свої творчі здібності.

Фото без описуДо участі були запрошені учні загальноосвітніх навчальних закладів таких вікових категорій: перша: 9 – 11 років, друга: 12 – 15 років. Загалом на конкурсі було представлено понад 75 творчих робіт дітей із шкіл району. Надійшло 73 живописних малюнків, у яких діти відобразили роль і місце податків у житті суспільства, держави і окремих категорій громадян та два літературних твори. Кожного разу діти вражають своєю творчістю, оригінальністю і новими ідеями, у своїх роботах проявляють фантазію та майстерність. Розмаїття всіх барв веселки ніби перемістилося на роботи юних талантів: малюнки та твори декоративно-прикладного мистецтва вражали не тільки майстерністю виконання, а тим, наскільки наші діти розуміють важливість сплати податків.

Компетентне журі визначило переможців.

Дипломами Сколівського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області у номінації «Художні роботи»  нагороджено:

Перше місце:

Галета Маргарита

Корчинська ЗОШ 1-3 ст.

Сплачую податки зі своїх достатків

Кулик Вікторія

Корабель економіки

Ружилович Олександра

Лавочненська ЗОШ 1-2 ст.

Сплати податки- матимеш багату державу

Друге місце:

Вітів Христина

Сколівська РБДЮТ

Податкова система

Голодович Василина

Н.Рожанківська ЗОШ 1-2 ст.

Податки очима дітей

Третє місце:

Габрусь  Михайло

Довжківська ЗОШ 1-2 ст.

Від податків кожної людини залежить свято кожної родини

Костюк Михайло

Ялинкуватська  ЗОШ 1-2 ст.

Буде музика лунати, якщо в бюджет податки дати

Безперечно, похвали і відзнаки заслужили всі учасники конкурсу. Сколівське відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області висловлює подяку всім учням, які прийняли участь в конкурсі, вітаємо наших маленьких земляків, зичимо їм здоров’я та наснаги для майбутніх здобутків.