У Старосамбірському районі провели громадські слухання щодо будівництва сміттєперобного заводу
У Львівській області тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки ТПВ на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з твердими побутовими відходами.
Учора, 11 липня, відбулися громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на території Старосамбірського району.
Відтак, представники профільних департаментів Львівської облдержадміністрації презентували технологічні та фінансові характеристики підприємства з утилізації ТПВ та ознайомили мешканців району з можливостями, які дає спорудження сміттєпереробного заводу.
Громадські обговорення на Львівщині триватимуть до 13 липня.
Зазначимо, що область докладає необхідні зусилля для формування комплексної системи поводження з ТПВ, що забезпечить ефективне використання вторинної сировини, відходів як джерела енергії та створення об’єктів поводження з ТПВ безпечних для довкілля.
Участь в обговоренні взяли представники профільних департаментів Львівської облдержадміністрації, представники міської та районної влади Старосамбірщини, громадські активісти та мешканці району.