Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Представників Львівщини навчатимуть управлінню та адмініструванню на семінарі в Німеччині

Дата: 25.04.2017 10:44
Кількість переглядів: 161

Фото без описуПредставники органів виконавчої влади Львівщини візьмуть участь у семінарах програми "AGREE". Вона включає обмін професійними знаннями й досвідом, підвищення компетентності публічних службовців і посадових осіб, індивідуальну роботу над проектами, тренінги для формування практичних навичок, а також відвідання підприємств, установ і організацій у Німеччині.

Про це говорили під час зустрічі у понеділок, 24 квітня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка та директор Європейської Академії Берліна Екерт Штратеншульте.

Зазначимо, головна мета програми — підтримка процесів перетворень в Україні та інших країнах «Східного партнерства» завдяки переданні знань і досвіду. Учасники зможуть використати вивчене у власних інституціях і сферах професійної діяльності.

"На сьогодні найбільшим потенціалом є люди та їх знання. Тому вдячний вам за навчання кадрів та внесення своєї лепти у їх професійний досвід", - наголосив Олег Синютка.

"Для майбутнього України дуже важливо, аби ваша ваша держава йшла шляхом розвитку та реформ, - зазначив Екерт Штратеншульте. - Ми, зокрема запровадили нововведення у програмі: вирішили запрошувати тих осіб, які вже брали у ній участь. Відтак представники, зокрема й вашого регіону зможуть після повторного навчання стати тренерами та акумулювали свої знання в Україні".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора