Шановні опікуни, піклувальники, батьки-вихователі

Дата: 18.01.2019 10:42

Фото без описуЗ метою підтримки талановитих та обдарованих дітей пільгової категорії запрошуємо до участі у міжнародному конкурсі-фестивалі «Щасливі долоні» та на здобуття премії «Диво-дитина». Міжнародний конкурс-фестиваль «Щасливі долоні» талановитих та обдарованих – це відкритий мистецький захід, що проводиться щороку в державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за ініціативи громадських організацій, які працюють у сфері захисту прав сім’ї та дітей, та підтримки Міністерства соціальної політики України. Метою Фестивалю є підтримка талановитих та обдарованих дітей, у тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сприяння самовдосконаленню і самоствердженню юних талантів, розвитку творчих здібностей та оздоровлення дітей. У Фестивалі беруть участь талановиті та обдаровані діти, дитячі колективи, які виявили високий рівень творчих досягнень, у двох вікових категоріях (від 9 до 12 років включно та від 13 до 16 років включно) та за трьома напрямами (освіта, спорт та мистецтво). Більше про умови участі можна дізнатись на офіційному сайті Фестивалю.

Премія «Диво-Дитина» присвоюється дітям віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможці та призери обласних республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам'ять, володіють даром передбачення, або чутливістю до енергетики та ін. Більше про те, як стати лауреатом цієї премії можна прочитати в цьому посиланні.