Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Понад 50 млн грн – для забезпечення життєдіяльності області

Дата: 22.05.2017 10:42
Кількість переглядів: 152

Фото без описуУпродовж минулого тижня з обласного бюджету відповідно до замовлень головних розпорядників коштів профінансували 53 млн грн. Із них – 8,4 млн грн спрямували на заробітну плату працівникам обласних бюджетних установ.

Як повідомили у департаменті фінансів Львівської  облдержадміністрації, на виплату стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації скерували – 2 млн грн; оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 0,3 млн грн; придбання продуктів харчування – 0,1 млн грн; придбання канцелярських, господарських товарів, надання послуг з обслуговування та ремонту обладнання – 2 млн грн..

На реалізацію обласних програм виділили – 4,2 млн грн, з яких на фінансування робіт, пов’язаних з ремонтом доріг загального користування державного та місцевого значення – 3 млн грн, допомог малозабезпеченим громадянам області, щомісячних соціальних виплат дітям загиблих (померлих) учасників АТО, допомог демобілізованим воїнам, які повертаються з АТО, – 0,8 млн грн.

Окрім цього, на утримання установ охорони здоров’я, які фінансуються з обласного бюджету, виділили 36 млн грн. Із цієї суми на реалізацію заходів з виконання спільного з Міжнародним банком розвитку проекту Міністерства охорони здоров’я України “Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей” з метою запровадження субпроекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області” для придбання витратних матеріалів та оплати послуг при постачанні медичного обладнання – 15,9 млн грн.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора