Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Третя хвиля програми підтримки малого бізнесу стартувала у Львівській області

Дата: 22.06.2017 10:41
Кількість переглядів: 155

В межах бізнес-інкубатора «Новий відлік» внутрішньо переміщені особи, демобілізовані учасники АТО та члени їх сімей зможуть започаткувати власний  бізнес. До кінця місця триватиме прийом заявок, з яких оберуть 60 учасників  для навчання інтенсивному бізнес-курсу та написанню проектів.  Наприкінці року 15 найвдаліших бізнес-проектів буде втілено в життя.  Про це сьогодні розповіли учасники прес-конференції з нагоди презентації третьої хвилі бізнес-інкубатора «Новий відлік»

Фото без опису«Економісти, звісно, розглядають цей проект як можливість створення нових підприємств, нових робочих місць, наповнення бюджету податками, але ми повинні розуміти, що тут не стільки економіки, скільки соціального ефекту, аби допомогти учасникам АТО та переміщеним особам  гідно жити і працювати», - наголосив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Цьогорічний проект відрізняється від попередніх тим, що Львівська облдержадміністрація взяла на себе частину видатків. Залучивши проект до Програми підвищення конкурентної  спроможності Львівської області , ЛОДА  відшкодовуватиме частини відсотків за кредитами, взятими учасниками АТО для заснування власного бізнесу.

«Завдяки підтримці облдержадміністрації, проект стає більше стійким та самоокупним,в майбутньому зможе тривати на постійній основі і, таким чином, учасники проекту матимуть додаткову мотивацію», - зазначив голова клубу ділових людей Микола Савуляк

Зазначимо, що подавати заявки на участь в проекті можуть не лише мешканці Львова та області, а й усіх охочі із території заходу України, що підпадають під критерії програми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора