Захист прав дитини

Дата: 29.11.2017 10:40

Фото без описуСьогодні, 29 листопада, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ярослава Лепісевича відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини. Під час засідання розглянуто заяви батьків, діти яких приступили до навчання з 01.09.2017 року у Сколівську ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. Заслухано річні звіти про стан виховання, утримання і розвитку дітей, які виховуються у прийомних сім’ях у смт.Славське, с.Либохора, с.Тухолька та смт.Верхнє Синьовидне. А також розглянуто та затверджено плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей.