«Життєвий капітал» – сучасна ефективна українська версія всесвітньовідомої бізнес-гри Cash Flow

Дата: 18.02.2019 10:39

?????????»?????° ?????? ???»?µ???? ???????°???»????????.Це веселе навчання фінансової грамотності за допомогою гри з імітацією реальних можливостей, які кожному в житті випадають, проте не кожен їх помічає. Ця гра – це фактично соціально-економічний стимулятор до ефективного управління власними ресурсами, це ще один шлях учнів до фінансової грамотності. Основна мета гри – покращити модель відносин з грошовим потоком і керувати ним з метою створення сімейного капіталу. Гімназисти 10-11 класів мали змогу зіграти в цю гру. За запрошенням друзів з Підгородецької ЗЗСО учні гімназії 15 лютого  відвідали с.Пігородці і зіграли в бізнес-гру «Життєвий капітал».

?????????»?????° ?????? ???»?µ???? ???????°???»????????.Після теплого привітання директора Пігородецької ЗЗСО Прецель Ольги Іванівни та заступника Лавришин Наталії Петрівни учні розпочали вирішувати важливі фінансові питання з розміщення ресурсів задля власної економічної свободи
Лавришин Наталія Петрівна виконувала роль тренера і вчила учасників правилам гри.
Під час тренінгу учасники змогли:
• Усвідомити свої внутрішні бар’єри відносно грошей;
• Відчути різницю між «щурячими забігами» і фінансовою свободою;
• Отримати навички керування особистими і сімейними фінансами;
• Оцінити свої навички вести ділові переговори;
• Усвідомити свої сильні сторони і як їх використовувати;
• Швидко оцінювати можливості
Радість, задоволення і щастя – ось емоції з якими старшокласники поверталися додому.