Невмируща слава – слава героям ОУН-УПА

Дата: 02.02.2019 10:38

Фото без описуДоб’ємося української держави  або помремо у боротьбі (С.Бандера)/ Кожне Фото без описупокоління, кожна нація пишається своїми видатними людьми. Саме завдяки їм, висоті їхніх духовних і матеріальних звершень залишаються в історії ті народи, що цього гідні. З нагоди створення 90-річчя ОУН у Підгородецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся патріотичний захід «Невмируща слава – слава героям ОУН-УПА». Учні розповідали про історію створення ОУН-УПА,про найважливіші віхи із життя провідників ОУН-УПА - Євгена Коновальця та Степана Бандери, які задавали тональність життя нації у 30-40-50 роках ХХ століття. Школярі переглянули документальний фільм «Створення ОУН-УПА».Схиляємо голови перед такою мужністю та силою духу славних синів України.