Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Львові стартувала освітня рольова гра "Модель ООН"

Дата: 06.03.2017 10:33
Кількість переглядів: 199

3 березня у Львівській облдержадміністрації розпочалася Львівська Модель ООН. Темою заходу є "Цілі Сталого Розвитку".

Модель ООН - освітня ролева гра, в ході якої імітується засідання різних органів системи ООН. ЇЇ учасники – 80 студентів, аспірантів, школярів зі всієї країни, виступають в ролі дипломатів, відтворюючи роботу Організації з дотриманням реальних правил процедури.

Захід розпочався із хвилини мовчання за шахтарями, котрі трагічно загинули внаслідок аварії на відокремленому підрозділі "Шахта Степова" ДП "Львіввугілля".

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Маріанна Вільшинська - заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації, яка зазначила, що "цілі cталого розвитку – новий інструмент, яким мають керуватися у своїй діяльності не лише всесвітні організації, але й уряди країн, а особливо громадський сектор".

"Ви, як представники молодіжного середовища – майбутнього нашої країни, можете виконати роль основних гравців у створенні та впровадженні цілей в Україні", - додала вона.

Організатор заходу – громадська організація «Інститут суспільних ініціатив» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора