В Львівській ОДА відбулась зустріч з директором Державної агенції з вирішення проблем, пов’язаних з алкоголем Республіки Польща Кшиштофом Бжузкою
30 жовтня у приміщенні облдержадміністрації,відбулась зустріч з директором Державної агенції з вирішення проблем, пов’язаних з алкоголем Кшиштофом Бжузкою, Республіка Польща.
На зустрічі були присутні: заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук,директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян, заступник директора ЛОЦСССДМ Юрій Микитка, заступник директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Андрій Васько, директор Загальноцерковного реабілітаційного центру «Назарет» о.Ігор Козанкевич, представники Центру громадського здоров’я та кафедри соціології та соціальної роботи НУ «Львівська політехніка».
Зокрема, порушили питання проведення у м. Львові 6-7 грудня 2018 року Міжнародної науково-практичної конференції «Вагітність без алкоголю».
Підвели проміжні підсумки співпраці з польськими колегами, порушили питання подальші дії щодо підготовки обласних заходів стосовно протидії алкоголізму та наркоманії серед дітей та молоді у Львівській області, питання обміну досвідом в Республіці Польща делегації Львівщини.