Сколівська районна державна адміністрація
Сколівський район, Львівська область

Щодо наметового табору «Тиждень без планшета»

Переглядів: 458

З 17 по 23 липня 2017 року ГО «Центр просвітництва та розвитку людини» проводить наметовий табір для дітей за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації у рамках Обласної програми "Молодь Львівщини" на 2016-2020 роки.

Місце проводення - навчально-тренувальний комплекс «Верещиця» Львівського державного університету внутрішніх справ. До участі у таборі запрошуються діти віком 14-16 років із районів Львівської області, зокрема Пустомитівського, Бродівського, Буського, Городоцького, Золочівського, Жидачівського, Жовківського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Перемишлянського, Радехівського, Яворівського. Пріоритет надається дітям з сільської місцевості, дітям учасників АТО, дітям з тимчасово окупованих територій.

Акцентом цього табору є англомовний клуб з носієм мови - волонтером Корпусу миру, кінні прогулянки, екскурсії, фінансові ігри, майстер-класи із володіння зброєю, основ виживання та ще багато всього цікавого. Участь у таборі безкоштовна. Кількість місць обмежена.

Усіх бажаючих просимо зголоситися до 10 липня 2017 року.

Враховуючи вищенаведене, просимо забезпечити поширення інформації серед усіх зацікавлених осіб, в тому числі дітей та молоді з сільської місцевості, дітей учасників АТО, дітей з тимчасово окупованих територій, у засобах масової інформації та на офіційних веб-сторінках органів місцевої влади.

Контактна особа: Гаєцька-Колотило Ярина, 0679390315.« повернутися до списку новин