Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На пільги та субсидії – майже 40 млн грн із бюджету країни

Дата: 13.06.2017 10:30
Кількість переглядів: 144

Фото без описуІз державного бюджету Львівській області додатково перерахували грошовими коштами субвенцію для проведення розрахунків за надані населенню пільги і субсидії за спожиті енергоносії та комунальні послуги в сумі 35,2 млн грн.

Як повідомив директор департаменту фінансів Львівської облдержадміністрації Олег Демків, кошти субвенції передані місцевим бюджетам для спрямування їх за призначенням.

Цей фінансовий ресурс в повному обсязі погасить бюджетні борги (станом на 1 травня 2017 р.) перед тими постачальниками енергоносіїв та надавачами житлово-комунальних послуг, до яких неможливо застосувати механізм взаєморозрахунків (безготівкові розрахунки), а також зменшить заборгованість згаданих підприємств із виплати заробітної плати.

Крім цього, Львівщині перерахована субвенція з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого палива та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в сумі 4,6 млн грн.

Варто зазначити, що з початку року місцеві бюджети отримали коштів субвенції на цю мету в сумі 27,7 млн грн або 100% до планових призначень на І півріччя цього року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора