Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До 500-ї річниці Реформації в Україні у Держархіві підготували онлайн-виставку

Дата: 22.05.2017 10:30
Кількість переглядів: 128

Фото без описуДля відзначення значного внеску протестантських церков і релігійних організацій в розвиток релігійної, культурної і соціальної сфери в Україні, вияву поваги до їхньої ролі в українській історії та становлення незалежної держави, у Державному архіві Львівщини підготували онлайн версію тематичної виставки “До 500 – ї  річниці Реформації в Україні”.

За словами директора Державного архіву у Львівській області Ірини Мартенс, під час підготовки виставки виявили цікаві документи, зокрема, статут товариства євангелістів з надання допомоги хворим у м. Львові, анкетний лист «Про діяльність релігійних сект у Львівському воєводстві» (1931 р.), лист Відділу Безпеки Львівського воєводського управління від 3 серпня 1931 року до Міністерства Внутрішніх Справ у Варшаві «Про надання даних про діяльність релігійних сект на терені Львівського воєводства» та багато інших.

Онлайновий варіант вищезазначеної виставки розміщений на офіційному веб-сайті архіву та на  офіційних сторінках «Архіви Львівщини», «Державний архів Львівської області» та офіційній сторінці групи «Державний архів Львівської області» у соціальній мережі Facebook.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора