Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підприємствам транспортної інфраструктури з Німеччини представили інвестиційний потенціал Львівщини

Дата: 14.06.2017 10:26
Кількість переглядів: 159

Фото без описуПро залучення інвестицій у реалізацію інфраструктурних проектів Львівщини говорили сьогодні, 13 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка з групою представників підприємств транспортної інфраструктури Республіки Німеччини на чолі з регіональним директором Міністерства економіки та енергетики ФРН щодо Східної Європи (держав не членів ЄС), Південного Кавказу та Центральної Азії Бернардом Духом.

На початку зустрічі Олег Синютка розповів гостям про практику ефективної співпраці з іноземними компаніями. «Сьогодні Львівщина за рівнем залучення інвестицій, за динамікою розвитку є однією з найкращих областей України», - наголосив він.

У свою чергу Бернард Дух підкреслив, що бізнес Німеччини зацікавлений у налагодженні тіснішої співпраці з Україною, зокрема Львівщиною.

Презентуючи бізнес-делегації загальну економічну ситуацію в області та інвестиційні можливості Львівщини, зупинилися на інфраструктурних проектах, які чекають на інвестиції: будівництво євроколії та транспортного хабу уздовж неї, а також концесійної дороги Львів – Краковець. Крім того, представникам німецьких підприємств запропонували розмістити потужності компаній в індустріальних парках, розташованих у Львівській області.

Очільник області наприкінці зустрічі акцентував, що чим швидше німецький бізнес прийме рішення інвестувати у Львівщину, тим вигіднішою буде така співпраця.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора