У місті очистили 552 перенакопичених сміттєвих майданчики
За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства за минулу добу прибрали ще 22 перенакопичених контейнерних майданчики, за увесь період очистили – 552.
На сьогодні ще залишаються перенакопиченими контейнерні майданчики, які обслуговує компанія «АВЕ-Львів». З метою оперативного усунення перенакопичення відходів до прибирання долучилися й інші перевізники ТПВ.
З контейнерних майданчиків, які були напередодні очищені від перенакопичення ТПВ, налагоджено поточне вивезення відходів.
Зазначимо, що з 3 липня запровадили зважування всіх спецавтомобілів з ТПВ для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у м. Львові та захороняють на полігонах. Сьогодні роботи з ліквідації перенакопичення ТПВ на контейнерних майданчиках тривають.
Ведуться роботи з впорядкування полігонів/звалищ, які приймають ТПВ з м. Львова.