Сколівська районна державна адміністрація
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На «Форумі Ідей» визначили три найкращі проекти

Дата: 23.05.2017 10:18
Кількість переглядів: 139

Цими вихідними відбувся останній етап масштабного інтерактивного проекту "Ідея змінює країну" – "Форум ідей". 30 молодих активістів Львівської області  вивчали основи проектного менеджменту та набирались досвіду для презентації своїх ідей. Серед них обрали 3-ох найкращих, які отримають фінансову підтримку на реалізацію власних проектів.

Історіями особистого успіху з молоддю поділилися заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос – Ворончук, отець Юрій Козловський - магістр Колегіуму УКУ та Оксана Козловська - куратор колегіуму УКУ.

«Ви – лідери у своєму середовищі, у своїх школах та громадах. Будьте сміливими у своїх мріях та втілюйте заплановані проекти у життя. Найголовніше – це бути активними та завершувати розпочаті справи», - зазначила заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

Опісля, про практичні навички та досвід втілення проектів прозповіла Катерина Полякова - блогер порталу ГУРТ, координатор міжнародних проектів, Галина Онишко з Львівської бізнес-школи УКУ та Тарас Репицький засновник Львівської моделі ООН, ГО «Інститут Суспільних Ініціатив».

Під час Форуму молодь взяла участь у таких інформаційних сесіях: заповнення аплікаційних форм, ресурси і партнери, тайм-менеджмент, публічний виступ, презентація та захист проекту.

Впродовж другого дня Форуму учасники представили свої доопрацювані та вдосконалені  проекти. Серед них обрали 3-ох найкращих, які отримають фінансову підтримку на реалізацію власних проектів.

І місце - Віталій Чупахін із проектом "ГІРЛЯНДА" - це молодіжний центр у Народному домі Гірника, де молодь може збиратись та реалізовувати власні проекти.

ІІ місце - Богдан Скоропад із проектом «Забіг за життя», метою якого є залучити жовківську молодь до здорового способу життя та зібрати кошти на благочинність.

ІІІ місце - Назар Ніколенко з проектом «Школа лідерства» - серія інтерактивних тренінгів у Кам’янці-Бузькій.

Нагадаємо, що проект «Ідея змінює країну» тривав упродовж березня-травня 2017 року. У межах проекту організували близько 50 зустрічей та провели тренінги для більш ніж 1500 молодих людей Львівської області.

Організатори проекту - департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації, ЛОО Спілки Української Молоді в Україні, Український Католицький Університет та Львівський обласний молодіжний центр.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора